Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
a) Müügitingimused kehtivad HFashion OÜ veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja (HFashion OÜ) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad HFashion OÜ veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
c) HFashion OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse HFashion OÜ veebilehel.

2. Hinnad
a) Kõik HFashion OÜ lehel olevad hinnad on eurodes. Hindades ei ole arvestatud transpordikulud.
b) HFashion OÜ on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui hindu on muudetud pärast Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub HFashion OÜ tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

3. Ostu vormistamine
a) Klient lisab meelepärased tooted ostukorvi ja sooritab läbi e-poe tellimuse.

b) Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Klientidele.
c) Pärast ostu kinnitamist saadetakse Kliendi e-mailile tellimuse kinnitus/arve.
d) Arve tasumiseks on aega 2 kalendripäeva.
e) Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui Klient on 2 kalendripäeva jooksul tellimuse eest tasunud HFashion OÜ arvelduskontole 100% ulatuses.
f) Tühistatud broneeringu sissemaksu osa tagastatakse Kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates tühistamise päevast.

4. Tellitud kauba eest tasumine
a) ülekandega arve alusel 2 pangapäeva jooksul LHV või Swedpanga arveldusarvele
b) Kui Klient ei ole ettemaksuarvet tasunud 2 pangapäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb HFashion OÜ seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.

5. Kohaletoimetamine
a) Pärast ülekande laekumist postitatakse Kliendi ost 1-2 tööpäeva jooksul. 
b) Kaup tarnitakse kliendile vastavalt tema valitud tarneviisile:
c) Itella SmartPOST(pakke- ja saatekulud 2.99€ EUR)
d) SmartKULLER(pakke- ja saatekulud 4.50 EUR)

6. Tagastamisõigus
a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.
c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
d) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient.
e) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@hfashion.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
f) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

7. Vastutus
a) HFashion OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate HFashion OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8. Vääramatu jõud
a) HFashion OÜ ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida HFashion OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
a) HFashion OÜ lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

10. Pretensioonide esitamise kord
a) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@hfashion.ee pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, arve number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

11. Autorikaitse
a) Kõik intellektuaalne vara HFashion OÜ veebilehel ja Facebook fännilehel on HFashion OÜ omand ja kaitstud autoriõiguse seadusega.

b) Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine või muul viisil kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.